SĽUB SCHVÁLENÝ JAGUAROM

Či už ide o nové alebo preverené jazdené vozidlo, každé vozidlo Jaguar je v rovnakej kondícii ako v deň, kedy bolo vyrobené. Môžete si byť preto istí, že akékoľvek vozidlo z programu Jaguar Approved má preverený pôvod, je dôkladne skontrolované po technickej stránke a v stave ako v deň výroby. Aby sme zaručili, že od predajcu odíde v bezchybnom stave, dávame zákazníkom záväzok prevereného vozidla Jaguar Approved. Náš záväzok vám dáva pocit absolútnej istoty a zaistí maximálny pôžitok z jazdy.

VYHĽADÁVANIE APPROVED

DVOJROČNÁ ZÁRUKA PROGRAMU APPROVED NA MAX. 150.000KM.

Záruka na overené vozidlá Jaguar je určená výhradne pre vozidlá do 7 rokov veku, ktoré v okamihu kúpy najazdili max. 150 000 kilometrov a je k dispozícii iba prostredníctvom autorizovaného predajcu Jaguar. Toto komplexné krytie je ekvivalentom záruky na nové vozidlo. Pri oprave sa používajú len originálne náhradné diely Jaguar. Záruka sa vzťahuje na opravu z dôvodu náhlej a neočakávanej mechanickej alebo elektrickej poruchy a prácu vykonávajú naši vyškolení technici. Nič menej. Neexistujú žiadne obmedzenia počtu nárokov, ktoré možno vykonať, a to až do výšky kúpnej ceny vozidla. Záruka kryje vozidlo minimálne počas dvoch rokov. K dispozícii je iba prostredníctvom autorizovaného predajcu Jaguar.

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA 24 HODÍN DENNE/7 DNÍ V TÝŽDNI NA 24 MESIACOV (VO VEĽKEJ BRITÁNII A EURÓPE)

Asistenčná služba Jaguar Assistance je komplexný asistenčný program určený špeciálne pre vodičov vozidiel Jaguar - poskytuje im absolútny pocit istoty. Program poskytuje pomoc v akejkoľvek núdzovej situácii na ceste – od nepojazdného vozidla z dôvodu poruchy alebo nehody až po drobné núdzové udalosti, ako je napríklad defekt alebo stratené kľúče od vozidla. Všetky preverené vozidlá Jaguar sú kryté počas celej záručnej lehoty v rámci asistenčného programu vo Veľkej Británii a Európe. Táto služba funguje 24 hodín denne, 365 dní v roku a zahŕňa poruchy zamedzujúce opustiť bydlisko, prenájom vozidla, dojednanie pokračovania v ceste, opätovné dodanie vozidla, ubytovanie a pomoc pri nehode. Všetky uvedené služby sú súčasťou programu.

165-BODOVÁ KONTROLA

Vytvorili sme zoznam 165 bodov kontroly, ktoré je potrebné dodržiavať do posledného písmena. Tým zaručujeme, že elektrické aj mechanické systémy vozidla budú v najlepšom možnom stave a jeho karoséria stopercentná. Naši technici vykonávajú tieto kontroly čo najstarostlivejšie pomocou najmodernejších technológií, nástrojov a diagnostických prístrojov. Súčasťou kontroly je vždy lak, interiér, kompletná príprava motora, skúšobná jazda a finálna kontrola. Až potom získa vozidlo osobný podpis od niektorého z našich technikov Jaguar. Aby vozidlá získali pečať kvality Jaguar Approved, musia úspešne prejsť všetkými 165 kontrolami.

NAŠI TECHNICI

Úroveň profesionality, zručnosti a zamerania na detail, ktorú očakávame, dokážu zabezpečiť len určité typy ľudí. Všetky práce na príprave vozidla do pôvodného stavu vykonávajú vyškolení technici Jaguar s využitím špecifických nástrojov, diagnostických zariadení a originálnych náhradných dielcov Jaguar. Vždy pracujeme podľa najnáročnejších štandardov, preto túto prácu vykonávajú len naši predajcovia s označením Approved Retailer.

NEZÁVISLÁ KONTROLA NAJAZDENÝCH KILOMETROV A HISTÓRIE VOZIDLA

Históriu každého vozidla podrobujeme komplexnej a nezávislej kontrole. Všetky vozidlá majú nezávisle preverený počet najazdených kilometrov a certifikát o pôvode a histórii vozidla. Tým zabezpečujeme, že vozidlo nemá nedoriešené financovanie, nebolo odcudzené ani amortizované. Získate istotu, že od predajcu Jaguar odídete s prevereným vozidlom s úplnou históriou, ktoré bude jazdiť podľa vašich predstáv.

SKÚŠOBNÁ JAZDA

Každé vozidlo podstupuje skúšobnú jazdu, počas ktorej naši technici posúdia jedinečné výkonové charakteristiky vozidla. Aby sme vám zaručili špičkový výkon, sledujú napríklad zavesenie kolies, vibrácie, brzdové systémy, výkon motora, prevodovku a deväť ďalších špecifických oblastí. Stručne povedané: preverené vozidlo Jaguar jazdí ako nové.

NEZÁVISLÁ KONTROLA

Aby sme zachovali vysoký štandard, ktorý sme stanovili pre seba a našich predajcov, pravidelne vykonávame nezávislú kontrolu našich služieb, zariadení a personálu. Vzťahuje sa na všetky aspekty programu preverených vozidiel z pohľadu zákazníka, vrátane zariadení a samotných vozidiel.

Program Jaguar Approved bol navrhnutý tak, aby zabezpečoval rovnakú úroveň kvality, služieb a spokojnosti zákazníkov, akú by ste dostali pri kúpe nového vozidla.

VYHĽADÁVANIE APPROVED